De evenementen commissie heeft niet stil gezeten!!
Evenementen worden bij VVM door de evenementencommissie georganiseerd. Als je iets wilt organiseren neem dan contact met hen op, zij willen jullie verder helpen met de organisatie. De evenementencommissie bestaat uit: Cor de Rek, Leroy Blinken, Eric Alsem, Tamara Quist en Karin Dol. Kijk verder voor de komende evenementen.

  • Woensdag 29 november sinterklaasfeest voor JO8 en JO9 dit is van 15.30 tot 17.00 uur. Gewone training vervalt.
  • Zaterdag 6 januari om 14.30 uur wedstrijd Oud Moordrecht 1 – Nieuw Moordrecht 1 en aansluitend om 16.00 uur de Nieuwjaarsreceptie.
  • Zaterdag 13 januari Fifa toernooi op de playstation 4 voor de JO13, JO15, JO17 tijd hiervoor volgt nog. Inschrijfgeld bedraagt € 5,00 en opgeven op v.v.moordrecht.jeugd@gmail.com. Er kunnen er in totaal 40 meedoen en vol=vol. Moeten alleen nog even kijken hoe we het geld innen zodat we daar zicht op houden. (misschien kun je even meedenken hoe we dit het makkelijkst doen)
  • Zaterdag 17 februari feest
    avond met …..
  • Zaterdag 9 juni Handen en Voeten toernooi
  • Za 30 juni/zo 1 juli pupillen nacht
Er komt nog een bingo voor de JO8, JO9, JO10 en (JO13) maar die datum volgt nog.