De data van de themabijeenkomsten zijn bekend.

Beste spelers, ouders/verzorgers en trainers/leiders,

Zoals eerder aangekondigd, n.a.v. de tweede bijeenkomst ‘Naar een veiliger en leuker sportklimaat’ worden er binnenkort een aantal themabijeenkomsten voor diverse groepen georganiseerd. (zie hier het eerdere bericht)

Deze bijeenkomsten zullen worden gehouden op woensdagavond 14 maart en dinsdagavond 20 maart. De themabijeenkomsten duren ongeveer 45 minuten en worden gehouden in de kantine van VVM. Tijdens de bijeenkomsten zal ingezet worden op pedagogische vaardigheden, sportief gedrag en sportief coachen en wat hierbij allemaal komt kijken. De bijeenkomsten staan onder leiding van Halt-sportveiligheid en KNVB.

woensdag 14 maart:
19.00 – 19.45: jeugdspelers O13 t/m O17 (2 spelers uit elk team)
20.00 – 20.45: scheidsrechters (zoveel als mogelijk personen die fluiten of willen gaan fluiten)
21.00 – 21.45: seniorenspelers (3 spelers uit elk senioren team zaterdag en zondag)

dinsdag 20 maart:
20.00 – 20.45: ouders/verzorgers (uit ieder jeugdteam, van O8 t/m O17 minimaal 1 ouder/verzorger)
21.00 – 21.45: trainers/leiders (van ieder jeugdteam minimaal 1 trainer en/of leider)

Het is de bedoeling dat per thema/groep het team vertegenwoordigd is.

Binnenkort zal de leider het team vragen welke spelers, ouders/verzorgers en trainers/leiders de teams zullen vertegenwoordigen.

Wij rekenen op jullie deelname.
“Met elkaar & Voor elkaar” naar een veilig en leuk sportklimaat!

Namens het bestuur,
Louis van Loon
Voorzitter