Raad stemt in met intentieovereenkomst voor de verplaatsing van VVM

Beste leden, we hebben goed nieuws!
Tijdens de raadsvergadering van 6 maart is unaniem ingestemd met het sluiten van een intentieovereenkomst voor de verplaatsing van VV Moordrecht. Hier zijn wij als VV Moordrecht heel erg blij mee. Voordat het zover is zullen de plannen, in overleg met betrokken partijen, verder uitgewerkt worden om vervolgens de ruimtelijke procedures (vergunningen) te doorlopen en de realisatie te kunnen aanvangen. Als alles voorspoedig verloopt kunnen we over ca. 3 jaar de nieuwe accommodatie in gebruik gaan nemen.

We kunnen uitkijken naar een nieuwe toekomstbestendige accommodatie voor nog vele jaren voetbalplezier in Moordrecht.

Tevens kunnen we melden dat er met de gemeente Zuidplas overleg is geweest en afspraken zijn gemaakt over het onderhoud en de staat van de huidige velden.
Om tot de verplaatsing naar de nieuwe locatie over goed bespeelbare velden te beschikken, is afgesproken om de toplaag van het huidige kunstgrasveld te verbeteren. Deze werkzaamheden zullen tijdens de zomerstop worden uitgevoerd. En het natuurgrasveld zal beter en intensiever worden onderhouden.

Het bestuur.

Ligging nieuwe locatie.

Mogelijke inrichting nieuwe locatie.