Een goede stap vooruit!

Maandagavond 14 mei hebben Dennis de Jong, trainer/coach van de selectie, en Ger Mulder, technisch jeugd coördinator, het contract met VVM ondertekend. Het bestuur is erg content met de aanstelling van beide heren en menen hiermee een goede stap te hebben gezet in de ontwikkeling en toekomst van VV Moordrecht. In onderstaande interviews lees je meer over de plannen en ambities van Dennis de Jong en Ger Mulder. Beide willen graag hun steentje bijdragen om de club vooruit te brengen. Wij wensen Dennis en Ger veel plezier en succes bij VV Moordrecht.

Het bestuur.

Lees hier de interviews met Dennis en Ger:
Dennis de Jong ziet voldoende ruimte om met deze groep nog meer stappen te zetten.
– Ger Mulder wilt graag zijn bijdrage leveren om met elkaar de club naar voren te brengen.