Schalke auf Tournee voetbaldagen GAAN NIET DOOR!

Beste deelnemers aan de voetbalclinic “Schalke auf Tournee”.
Gisteren hebben alle deelnemers het vervelende bericht gekregen dat de voetbalclinic op donderdag 25 en vrijdag 26 oktober bij VV Moordrecht geen doorgang zal vinden. Lees hier het bericht welke deelnemers hebben ontvangen. 

We zijn op dit moment druk bezig om contact te krijgen met Sporting Events en eventueel met Schalke’04 of dit nog op te lossen is. Maar dit is niet hoopvol… Als wij meer weten zal er terugkoppeling worden gegeven ten aanzien van de stand van zaken.

Omdat VVM niet weet wie zich allemaal hebben opgegeven graag hieronder aangeven wie zich voor deze voetbalclinic hebben opgegeven. (als het kan met aanmeldbevestiging)

[contact-form-7 404 "Niet gevonden"]

Het is niet de verantwoordelijkheid van VV Moordrecht en wij betreuren ook zeer de gang van zaken. Een mogelijkheid die wij willen onderzoeken is om voor de deelnemers op 25 en 26 oktober een voetbalclinic op Het Lage bij VVM te organiseren. Wij kunnen u echter niets beloven en houden u hiervan op de hoogte.

Het bestuur.

Artikelen in Algemeen Dagblad:
Schalke 04 Wij gaan iets terugdoen voor teleurgestelde kinderen
Faillissement aanbieder Schalke-clinics treft minimaal dertig clubs