VV Moordrecht opzoek naar nieuwe hoofdtrainer.

Onze hoofdtrainer Dennis de Jong stopt na dit seizoen als trainer. De combinatie van het trainerschap met een drukke baan is de reden van het besluit van Dennis.Vlak na de winterstop van het voorgaande seizoen bood Dennis de Jong zich aan om de plek van de ontslagen trainer in te vullen voor het resterende deel van het seizoen. Uiteindelijk is er door wederzijds tevredenheid besloten om de samenwerking met een volledig seizoen te continueren.
Dennis zal betrokken blijven bij club. In welke vorm zal in de komende periode besproken gaan worden.
Wij willen Dennis bedanken voor zijn inzet en wensen hem en de spelersgroep een mooi vervolg van het seizoen.

Voor het seizoen 2019-2020 zoekt VV Moordrecht dus een nieuwe hoofdtrainer.
Gezocht wordt naar een ambitieuze oefenmeester, die met een jonge groep talentvolle spelers aan de slag wil. Bij VV Moordrecht staat een gezonde ambitie met een gerichte doorstroming van de jeugdspelers voorop.

Geïnteresseerde trainers kunnen hun CV + motivatie mailen aan: baukevink@planet.nl.

Het bestuur.