Kaboutervoetbal start weer!

Vanaf zaterdag 9 maart 2019 start het kaboutervoetbal van voetbalvereniging Moordrecht weer. Jongens en meisjes van 4 t/m 8 jaar en interesse in het voetballen hebben en hieraan willen deelnemen, zijn van harte welkom op Sportpark het Lage.
Vanaf 10.15 uur wordt er ongeveer een uur lang training gegeven aan deze jonge pupillen. (bij voldoende belangstelling)

Wat is nu eigenlijk Kaboutervoetbal?
Kaboutervoetbal is bestemd voor kinderen van van 4 t/m 8 jaar en kunnen bij voetbalvereniging Moordrecht terecht om leuke en gerichte trainingen te volgen welke passen bij hun leeftijdscategorie. De beginnende kneepjes van het voetbalspel zullen stap voor stap worden bijgebracht. Niet alleen spelenderwijs leren omgaan met de bal, maar ook goed omgaan met elkaar, zoals dat in een teamsport hoort.
Tijdens de trainingen leren de kinderen hoe ze de bal moeten trappen, hoe ze moeten dribbelen, passen, schieten op doel en nog een aantal technische elementen.
Bent u geïnteresseerd kom eens geheel vrijblijvend langs.

Benodigdheden:
Trainingspak en een regenjas.
Voetbalschoenen met of zonder noppen (gymschoenen kan ook), we trainen zowel op echt gras als kunstgras.

Aanmelden kan bij Ronald Opschoor via r.opschoor@kpnmail.nl en tel.nr. 06-34911398.

Of bij Harald Hofstede, haraldhofstede@gmail.com en 06-30507563.