De bouwcommissie is gestart

Afgelopen week heeft de eerste vergadering van de bouwcommissie plaatsgevonden. De komende periode zal gebruikt gaan worden om onze wensen te inventariseren. Daarbij wordt ook de input van onze leden en vrijwilligers gevraagd. Het moet een clubhuis worden voor ons allemaal, voor jong en oud, waar iedereen goed in kan functioneren en zich thuis voelt.
Het kan zijn dat je als lid of als vrijwilliger in de komende periode door een bouwcommissielid gevraagd wordt om je input te geven. Afhankelijk van het proces kan dat op korte termijn of in een later stadium gaan over bijvoorbeeld de trainingsmateriaalruimte, de keuken en bar, de inrichting/aankleding van de kantine, etc.

De bouwcommissie bestaat uit de volgende personen.

naam: is als ouder betrokken bij:
Erwin van Wijngaarden JO15-1
Gerard van Velzen JO9-1 en speelt in Zondag 1
Harald Hofstede Kabouters, JO8-2, JO9-1 en speelt in Zondag 1
Michel Kalkman JO8-1
Daniel de Bruijn JO13-1 en JO15-4
René Bakker JO13-2
Richard Masset JO11-2
Martijn Cosijn JO15-1
Louis van Loon JO15-1

De rolverdeling/taken van de bouwcommissieleden zal de komende weken duidelijk worden.
Wij willen graag het team nog versterken met een secretaris en penningmeester (kan eventueel ook in combinatie).
Als je interesse hebt, neem dan contact op met Louis van Loon: louis.voetbal@kpnmail.nl of 06-20561099.
Er wordt om de 2/3 weken vergaderd en de bouwcommissie zal bestaan tot enige maanden na de verhuizing (medio Q3 2021).

De komende tijd zullen we je regelmatig op de hoogte houden van de vorderingen die worden gemaakt.