JO15-1 plaats zich na penalty’s voor finale beker

De JO15-1 heeft dinsdagavond 7 mei zich geplaatst voor de bekerfinale op zaterdag 1 juni!Aanvankelijk leek het een eenvoudige wedstrijd te worden met een 2-0 ruststand voor onze jongens. Maar de jongens van ROAC kwamen na de rust scherp en gedreven de kleedkamer uit. 10 minuten na rust was de stand met 2-2 weer in evenwicht. Er volgende een zenuwslopende periode met kansen over en weer. Maar de stand bleef 2-2. Penalty’s moesten gaan bepalen wie zich zou plaatsen voor de finale. Na een zinderende strafschoppen reeks was de stand 3-1 in het voordeel van onze jongens en de finale was bereikt!!

Zaterdag 1 juni wordt de bekerfinale gespeeld bij BVV Barendrecht om 11.45 uur.
Kom jij ook naar Sportpark De Bongerd (Dierensteinweg 6) in Barendrecht om de jongens tijdens de finale aan te moedigen?!