Nieuwe gezichten bij VVM

Zoals jullie wellicht al gehoord of gezien hebben zijn wij druk bezig om alle teams weer te voorzien van trainers en leiders voor het nieuwe seizoen. Daarbij zullen bij veel teams gelukkig weer de bekende gezichten rond lopen. Maar wij hebben ook enkele mensen van buitenaf benaderd om ons te komen helpen. Mensen met de juiste papieren zodat we nog meer kwaliteit kunnen bieden.
Voor de JO15-1 hebben wij Eric Buser aangetrokken. Hij komt uit Gouda en heeft afgelopen seizoen bij Bergambacht getraind.
Onze  JO13-1 gaat volgend seizoen getraind worden door Johan Hofman. Met hem hebben wij ook de afspraak gemaakt dat hij coördinator van de O13 wordt en op technisch gebied de onderbouw gaat coördineren.
Met Ger Mulder en Johan Hofman hebben we twee ervaren krachten bij onze club.

Voor onder andere de JO17 zijn wij nog op zoek naar enkele trainers.
Heb je daarvoor interesse of weet je iemand die interesse heeft, meld je dan aan bij Bauke Vink, baukevink@planet.nl