30 augustus training OldStars walking football

Beste voetballiefhebber,

Met dit bericht nodigen wij u graag uit voor de eerste training van OldStars walking football bij vv Moordrecht, georganiseerd door de werkgroep Molukse OldStars Walking Football Moordrecht en het Nationaal Ouderenfonds. Deze activiteit vindt op vrijdagavond 30 augustus  plaats op de sportaccommodatie aan de Sportlaan.

Met de start van deze training is hiermee uitvoering gegeven aan het genomen besluit van werkgroep MOS WFM, VVM en NOF op maandag 22 juli 2019. De betrokken partijen hebben geconcludeerd dat de Kick off meeting van 11 juni 2019 meeting positief was geweest en voldoende draagvlak oplevert om voor een half jaar een vervolgtraject eraan te verbinden. Daarna zal er opnieuw worden geëvalueerd.

Naar aanleiding van het genomen besluit nodigen wij u uit voor deelname aan deze training.

Hieronder, het programma en de praktische informatie:

Tijdstip Onderdeel
19:15 uur Inloop
19.45 uur Aanvang kennismaking en introductie OldStars walking football
20:00 uur Aanvang training
21:00 uur Einde training
gelijk daarna evaluatie en afsluiting

Locatie: Sportlaan 1, 2841 EB Moordrecht
Kosten: Er zijn geen kosten verbonden aan deelname aan de avond

Op deze avond geeft Joop Kols (Nationaal Ouderenfonds en aanjager landelijke Maluku OldStars) een korte introductie over Walking Football. Na de introductie wordt op het voetbalveld van vv Moordrecht een training gegeven. Bij de uitvoering hiervan is het wel handig als u een trainingspak en (kunstgras) voetbalschoenen bij u heeft. De activiteit is specifiek gericht op ouderen (55+) en is voor zowel mannen als vrouwen toegankelijk. Iedereen is welkom, ongeacht het niveau. Na afloop van de training wordt er geëvalueerd.

Aanmelden en contactinformatie
Graag horen we of u wilt meedoen of komt kijken. U kunt zich opgeven voor de avond via onderstaande contactpersonen.

Met vriendelijke groet, namens de organisatie,

Johnny Parera (0646152205), Pieter de Fretes (0655495094), Alex Latuheru (0630598770), Faan Pattiheuwean (0624524541), Sammy Angkotta (0681611777), Chris Matitahatiwen (0644186229)