Onze oprechte deelneming

IN MEMORIAM
Ons erelid Piet Twigt, is op zaterdag 21 maart 2020, op 95 jarige leeftijd overleden.

Piet werd geboren op 29 september 1924 en werd lid in 1938 bij VV Moordrecht, was in 2018 80 jaar lid. Piet begon zijn voetbalcarrière in het 3 e elftal. Hierna in het 2e en enkele jaren in het eerste elftal met bekende Moordrechtse namen zoals Piet Frederiks, Arie Kasbergen en Nico Palsgraaf. In 1950 werd hij met het 2 e elftal kampioen. Is 2 seizoenen bestuurslid geweest. In augustus 1952 startte de VVM met het uitgeven van een clubblad. Piet heeft jaren in de redactie gezeten. In 1959 werd Piet de nieuwe consul voor de VVM. Was namens de KNVB/Gemeente verantwoordelijk voor de velden. Hij heeft tot seizoen 1994/1995 dit gedaan.

Jarenlang was hij een trouwe supporter van het 1 e elftal op de zondag en bleef dit ondanks zijn leeftijd. Gezien zijn leeftijd van 95 jaar moest hij er helaas vanaf zien om de wedstrijden aan de lijn te volgen. Wel belde hij elke zondag op met de vraag: “wat heeft Moordt 1 gedaan?” Naast het voetbal was zijn andere grote hobbies het houden van duiven en dammen. Duiven had hij nog steeds. Het schoonmaken werd door zijn kleinzoon gedaan. Menige prijs heeft hij met zijn duiven gewonnen. Had de wens om het 100 jarig bestaan in mei 2020 van de VV Moordrecht nog mee te maken. De vereniging verliest in hem één van de laatste echte VVM’ers.

Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies.