Nardo Souisa stopt als jeugd-coördinator

Na ruim 7 jaar binnen VVM actief te zijn geweest, heeft Nardo Souisa aangegeven na dit seizoen te stoppen als jeugd-coördinator en trainer van VVM. I.v.m. toenemende werkzaamheden, en hij
daarnaast ook meer tijd aan zijn gezin wil besteden, is hij tot dit besluit gekomen. Nardo is in 2013 als vrijwilliger begonnen bij VVM en heeft hij in de afgelopen jaren diverse rollen op
zich genomen. Zoals is hij o.a. coördinator van de meisjes geweest, en is hij dit seizoen als jeugd-coördinator het 1 e aanspreekpunt voor trainers, spelers en ouders van de JO11 en JO13. Daarnaast heeft hij ook met grote regelmaat trainingen verzorgd voor die teams waar op dat moment even geen trainer beschikbaar was. Niets was hem teveel, en dacht hij hierbij altijd aan het belang van de kinderen. Ook binnen het team van jeugd-coördinatoren heeft hij veel werk verzet, en heeft hij hierin een forse bijdrage geleverd. Het mag duidelijk zijn dat het vertrek van Nardo een grote aderlating voor VVM zal zijn, maar kunnen wij zijn beslissing alleen maar respecteren. Via deze weg willen wij hem ontzettend bedanken voor zijn grote bijdrage aan de ontwikkeling van de jeugd van VVM, en zullen we op een later moment nog even op gepaste wijze stilstaan bij zijn vertrek. De komende tijd zullen we gebruiken om op zoek gaan naar een waardig opvolger van Nardo.