Competitie ligt stil, jeugdtrainingen gaan door!

Deze week is bekend geworden dat de Coronaregels nog strakker worden aangetrokken. Concreet betekent het voor alle voetballers van VVM dat de competitie in ieder geval voor de komende 4 weken is stopgezet. De jeugdspelers t/m de O17 kunnen vooralsnog wel blijven trainen. We gaan de zaterdagen benutten voor extra trainingen en onderlinge wedstrijden (info volgt later). Er is nog onduidelijkheid over de O19, voor deze groep wachten we op nadere info vanuit de KNVB.
Naast de kantine worden nu ook de kleedkamers gesloten.

Het Coronaprotocol en addendum blijven vwb de trainingen onverkort van toepassing. Dus geen toeschouwers/ouders bij de training; spelers vanaf 13 t/m 18 jaar houden 1,5 meter afstand van de begeleiding. De trainers dragen veiligheidshesje en treden op als Coronacoördinator. Laten we met elkaar en voor elkaar zorgen voor veiligheid en gezondheid bij VVM!