De nieuwe Messi of Lieke Martens bij Moordrecht?

De dribbels van Lionel Messi, scoren zoals Steven Berghuis en natuurlijk het juichen zoals Cristiano Ronaldo… Alles hebben we op zaterdag 20 maart voorbij zien komen tijdens het onderlinge 4 tegen 4 toernooi van de kabouters samen met de 6 en 7-jarige talentjes van VVM. Tijdens deze ochtend mochten ook de broertjes en zusjes meedoen, en hebben de kinderen met elkaar met veel enthousiasme en plezier gestreden voor elke bal, elk doelpunt en elke overwinning. Na een zeer geslaagd toernooi, gingen onze ‘talentjes van morgen’ allemaal met een mooie medaille naar huis. Het was een topdag!

 

Denk jij nu ook dat jouw zoon of dochter de nieuwe Messi of Lieke Martens is, en vindt hij of zij het leuk om een keer vrijblijvend mee te trainen met onze talentjes? Stuur dan even een berichtje naar John Vermei (06-15116918) De training is op woensdag van 17.00 tot 18.00 uur, en is geschikt voor kinderen in de leeftijd van 5 t/m 7 jaar.

Is je kind ouder dan 7 jaar, stuur dan een berichtje naar Dennis de Jong (06-20225270)

Komende zaterdag (27 maart) organiseren we eenzelfde 4 tegen 4 toernooi, nu voor onze talentjes uit de JO9 en JO11 leeftijdscategorie. Ook hier zullen vast en zeker de Lionel Messi’s, de Matthijs de Ligts, en Kesper Dolbergs weer aanwezig zijn en hun talenten laten zien. Ook voor dit toernooi zijn de broertjes, zusjes, vriendjes en vriendinnetjes (tussen 8 en 11 jaar) van harte welkom, deelname is gratis. Heb je je nog niet aangemeld? Doe dit dan uiterlijk a.s. woensdag 24 maart bij.

Annemieke Schoonewagen (06-24348830) of Priscilla Elshout (06-39798018).