Update nieuwbouw

Beste Leden,

De afgelopen weken is de vloerverwarming gelegd en is de druklaag gestort. Overdag is er beton gestort en ’s avonds hebben de laatste afwerkingen plaatsgevonden zodat de vloer vlak en waterpas is. De druklaag is een definitieve afwerking in de opbergruimtes, ballenhok, washok, technische ruimte, berging enz. In de kleedkamers en gang komt er als afwerking nog een gietvloer overheen. Ter plaatse van de douches is de druklaag niet aangebracht, hier wordt later een vloer in gemaakt die afschot heeft naar de afvoerputjes.
Deze week wordt er een begin gemaakt met de kalkzandsteen wanden op de begane grond. Ook is er vorige week een definitieve beslissing genomen over de kleur van de voeg van het buitenmetselwerk.

Zie hieronder de slide met foto’s en en filmpje van het storten van de druklaag.

Het bestuur