Nieuwbouw update

Beste leden,

Hier weer een nieuwbouwupdate.
De afgelopen weken is er hard gewerkt aan de overstekken, de goten en de gevelbekleding. Het grondhout voor de overstekken van het nieuwe terras is ook aangebracht.
In het hele gebouw is het glas geplaatst en zijn er stalen balusters gemonteerd t.b.v. het toekomstige hekwerk van het dakterras. Ook is de fundering gestort die onder de betonnen buitentrap van het dakterras zit. Als het goed is zal aankomende week deze trap naar de velden worden geplaatst en de dakbedekking van het terras worden aangebracht.

Binnen is er begonnen met het freeswerk t.b.v. het leidingwerk van de installateurs en er is een start gemaakt met de wanden op de eerste verdieping.
Volgende week zullen de installateurs aan het werk gaan en de stucadoor.

Hieronder de slide met foto’s.

Het bestuur