Update nieuwbouw

Beste Leden,

De afgelopen weken hebben we binnen het tegelwerk en de vloeren afgemaakt.
In de kantine is een begin gemaakt met de bar en de akoestische plafonds zijn aangebracht. Qua installaties is er binnen ook heel veel werk verricht en buiten worden de nutsaansluitingen gemaakt. De (kunst) grasvelden buiten schieten ook op, er is drainage aangebracht en volop geëgaliseerd.

De komende weken worden de plafonds aangebracht, de buitenkozijnen geschilderd en glasvlies aangebracht. Ook worden de installaties gereed gemaakt voor oplevering aangezien de bedoeling is dat er begin juni wordt opgeleverd.


In het Hemelvaartsweekeinde en het Pinksterweekend willen we veel zelfwerkzaamheden gaan uitvoeren.
Lijkt het je leuk om mee te helpen?

Meld je dan aan bij Bauke Vink (baukevink@planet.nl) of Martin Markus (martinmarkus76@gmail.com).

Hieronder 4 fotoslides met de vorderingen van de bouw.

Het bestuur.