Lynn de Jong is uitgenodigd voor KNVB Jeugdplan Nederland Meiden!

Afgelopen week was een bijzonder moment voor vv Moordrecht maar vooral voor Lynn. Lynn is namelijk uitgenodigd door de KNVB voor het Jeugdplan Nederland (JPN) Meiden onder 11 jaar. JPN is het podium waar talentvolle voetballers zich kunnen laten zien en zich mogelijk kunnen door ontwikkelen naar een hoger speelniveau. In Nederland zijn drie JPN gebieden: Noord/Oost, West en Zuid. Iedere week bezoeken KNVB Talentcoaches en KNVB-scouts amateurverenigingen om talentvolle spelers/speelsters in beeld te krijgen. Talentvolle spelers worden uitgenodigd om mee te doen aan selectieactiviteiten (trainingen of wedstrijden) bij een van de JPN-selecties. Lynn gaat op 15 februari meedoen met zo’n selectieactiviteit. Lynn is in juni 2022 lid geworden van VVM en zij heeft zich in korte tijd super goed ontwikkeld. Onze keeperstrainer Ton van den Berg noemt haar een supertalent!

De trainers van JO11 en de keepertrainers zijn onwijs trots op je en wij wensen je veel succes op woensdag 15 februari! De kleur oranje staat je overigens goed 😊